Todorov: Unë mbaj përgjëgjësi për disfatën kundër Cluj

todorov Korniza Studio

Pas ndeshjes së sontme kundër Cluj trajneri Todorov dha një intervistë të shkurtër për SuperSport Kosova duke thënë se ndeshja filloj dobët qysh nga qereku i parë dhe pastaj vazhduam dobët dhe unë jam përgjegjës për ketë. Lojtarët qysh nga fillimi filluan një lojë individuale të cilën nuk arrita ta kthjellë. Poashtu trajneri Todorov ka cekur se klubi ka pasur një paraqitje të dobët në fazën e mbrojtjes.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful