KWAME TIME!

KB Peja iu njofton që ka arritur marrëveshje me Basketbollistin Amerikan të pozitës 1, Kwame Vaughn.

Kwame do t’i bashkohet kampit verdh e zi shumë shpejt, për të qenë forcë shtesë në rrugën për të gjitha trofetë.

Vaughn ka ndërtuar karrierë në elita të mëdha të basketbollit Europian – si Belgjikë, Francë, Gjermani, Kroaci, Rumani dhe në Kosovë më parë ka luajtur te KB Prizreni. Së fundmi, ai ishte shënuesi dhe asistuesi më i mirë te Astana në VTB League.

Comments

comments



Sponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful