KB Peja falemnderon sponzorët për përkrahjen e fuqishme

Korniza Studio

Ne jemi shumë falemnderues ndaj sponzorëve tonë pa të cilët sukseset e sotme nuk do ishin të shkruara në histori. Çdo ditë jemi më afër përfundimit të Kampionatit 2016/2017 dhe momentalisht garojmë në Gjysëm Finalet e Ligës Ballkanike në të cilat po tregojmë siguri dhe fuqi. Falemnderojmë përzemërsisht Komunën e Pejës, Euro Sig, Birra Peja, Hotel Dukagjini, Mobile Dekor, Telegrafi, Fitness Meli, Digitalb, InSig, Zekaj Tours, Berdyna Group, Top Reklama, Devolli Corporation, Dukagjini Group, Shala Company dhe Aldex Qeramika.

#ZemraRrehMeTy

faleminderit

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful