Zyrtare: KB PEJA nënshkruan me malazezin Slobodan Miljanic

KB Peja ka arritur marrveshje me lojtarin e Malit të Zi, Miljanic. Lojtari i cili luan në poziten e krahut dhe është i gjatë 201cm, ishte pjese e NCAA deri në vitin 2013 tek ekipa e Lynn. Pastaj karrieren e vazhdoj në Zvicër tek ekipa Fribourg Olympic. Sezonën e fundit ishte pjesë e ekipës sllovake, Prievidza ku ishte edhe pjesemarrës në FIBA Europe Cup. Mirë se vjen Miljanic! Welcome Miljanic!

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful