BIBL: Peja pret Trepçën në Karagaç

Korniza Studio

Ndeshja e radhës për klubin verdh e zi zhvillohet me 18 Janar kundër Trepçës. Lojtarët dhe trajneri po stërviten që ekipi të fillojë këtë stinor në mënyrën më të mirë të mundshme. Qëllimet e klubit tonë janë të qarta dhe jemi të pregaditur për sfidat e radhës që kemi para vetës. Për më shumë informata rreth ndeshjes do ju njoftojmë në ditët e ardhshme.

#ZemraRrehMeTy

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful