Zyrtare: KB Peja ka nenshkruar me sllovenin Robert Abramovic

KB Peja ka arritur marrveshje me lojtarin nga Sllovania, Robert Abramovic, i cili luan ne poziten e organizatorit. Robert ka një përvoj në Supërligën sllovene dhe at austriake tek ekipet si: Skofja Loka, Raiffaisen Graz, Zlatorog Lasko, Raiffeisen Panthers, Grusuplje, Hopsi Polzela.

Së fundi ai ishte pjesë e ekipeve maqedone Kozuv dhe Zabok. Robert njihet si një lojtar i shpejt dhe i saktë nga distanca.

Mirë se vjen Robert!

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful