Disfatë e thellë në Karagaç kundër Cluj

p1 Korniza Studio

Ndeshja e shumë pritur kundër Cluj rezultoj me disfatë për klubin tonë por kjo humbje nuk ndikon asgjë sa i përket qëllimeve tona. Ndeshja nuk shkoi siç u planifikua dhe kundërshtari pati shumë hapsira për të shënuar. Nuk kemi kohë për dëshprim sepse në vikend zhvillojmë ndeshjen e radhës në kuadër të Super Ligës dhe detajet për atë ndeshje mund ti gjeni në faqet tona zyrtare.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful