LaMarcus Reed: Duhet të qëndrojmë të fortë në ndeshjet e radhës

reed Korniza Studio

LaMarcus Reed ishte lojtari i cili shkëputi disa fjalë pas humbjes me Cluj i cili tregoj se është i dëshpruar me humbjen ndaj Cluj. Reed tha se ishte një lojë e ngushtë qysh nga fillimi i ndeshjes. Asgjë nuk shkoj sipas planifikimit tonë dhe ajo ishte arsya pse përfunduam me humbje. Mendoj se kishim nevojë për më shumë enërgji dhe nuk duhet të lejojmë gjëra të tilla të ndodhin sepse loja kundër Cluj ishte ndeshja më e dobët gjatë këtij edicioni për klubin tonë. Kemi ende shance që të rregullojmë çdo gjë dhe të qëndrojmë të fortë në ndeshjet e radhës.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful