KB PEJA fillon stërvitjet për sezonën 2016/17

training1 Korniza Studio

Dje, me datën 8 Shtator KB Peja ka filluar stervitjet për sezonën 2016/17. Trajnerit të ri i janë bashkuar të gjithë lojtarët dhe ka filluar rruga e gjatë e cila na pret këtë sezonë.

Kujtojmë se si asnjeherë më parë KB PEJA është e angazhuar në 3 gara: Supërligën e Kosoves, FIBA EuropaCup dhe Balkan League.

Ekipi do punoj shumë që të bëj një paraqitje sa më të mirë ne FIBA Europa Cup ndërsa qëllimi saj do të jetë titulli i Supërligës së Kosovës, Kupa e Kosovës dhe Balkan League.

Shpresojmë që sezona të ec mbarë!

FORCA PEJA!
#ZemraRrehMeTy

10001

10002

10003

10004

10005

10006

10007

10008

10009

10010

10011

10012

10013

10014

10015

10016

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful