Të Shtunën vendoset kampioni !

kbpeja Korniza Studio

Pas disfatës së KB Pejës në Prishtinë në finalen e katërt të PlayOff-it kampioni i Kosovës do të vendoset këtë të Shtunë në Karagaç të Pejës. Ndeshja e fundit në Prishtinë ishe e vështirë dhe ne patëm shumë probleme në lojën tonë por besojmë se në Pejë do jemi të gatshëm për festë. Mobilizimi ka filluar dhe lojtarët po vazhdojnë punën e pa ndalshme për ndeshjen e fundit të këtij sezoni. Qyteti i Pejës që tani ka shfaqur interesim shumë të madhë për ndeshjen dhe shpresojmë që në fund edhe festa të jetë madhështore dhe të dalim krenarë nga kjo garë e cila kërkoj shumë sakrificë për të arritur këtu.

Kryesia e klubit ka vendosur për një organizim shumë fantastik për natën e 21 Majit e cila edhe do vendosë kampionin e ardhshëm të Kosovës. Ju bëjmë ftesë të gjithë qytetit që të Shtunën ta mësyjnë Karagaçin në mënyrë masive dhe tju tregojmë të tjerëve se çfarë do të thotë dashuria e vertetë.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful