Fisnik Rugova: Peja e meriton titullin

fisnik rugova Korniza Studio

Fisnik Rugova është shprehur i gatshëm para lojëve finale duke thënë se jemi të pregaditur për playoff dhe kemi luftuar shumë për të aritur këtu. Është koha qe mundi të na shpaguhet sepse kemi pasur momente shumë të veshtira këtë sezonë dhe besoj se do ja dalim mbanë në fund. Tereni si vendas do na ndihmojë shumë dhe kërkojmë përkrahje maksimale nga Shqiponjat sepse gjysma e fitores varet nga ta.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful