Alban Veseli: Nuk do dorëzohemi deri në fund

14691939_1167860529970723_6972799857477871532_o Korniza Studio

Alban Veseli, që njëherit ishte koshashënuesi më i mirë në derbin kundër Prishtinës, tregon se atmosfera në ekip është shumë e mirë dhe KB Peja do bëj në paraqitje denjëtoze kundrejt një kundershtari tepër te fortë, siç është Cluj nga Rumania.

Atmosfera në skuadër është shumë e mirë, sidomos pas serisë pozitive që e kemi pasur këtë edicion. Në ndeshjen kundër Cluj-it pres që të paraqitemi sa më mirë edhe pse kundërshtari është shumë i fortë. Nuk do të jetë lehtë të marrim rezultat pozitiv, por nuk do të dorëzohemi deri në fund. Pavarësisht grupit të vështirë në këtë garë ne do të japim maksimumin që këtë edicion debutues në FIBA Europe Cup të kemi rezultate sa më të mira” – shprehet Alban Veseli për faqën zyrtare të FBK-së

Ndeshja zhvillohet sonte në ora 19:30 në Cluj të Rumanisë.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful