Vikend i zjarrtë në Pejë, Peja nikoqire e Prishtinës

pejaprishtina Korniza Studio

Pas kualifikimit të KB Prishtinës në finale të Playoff-it ne kemi vendosur datën e sakt të finalës së parë dhe pritet një lojë shumë dramatike dhe me rivalitet të zjarrtë si çdo herë kur këto dy klube ndeshen. Ndeshja zhvillohet ditën e Diel në Karagaç me fillim nga ora 19:30, qyteti dhe klubi i Pejës ka filluar mobilizimin para ndeshjeve finale të PlayOff-it. Peja pas serisë fantastike 3-0 kundër Trepçës në gjysëmfinale tregon se klubi po kalonë një fazë fantastike dhe jemi shumë të pregaditur për të sjellë titullin e Kampionit në Pejë.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful