KB PEJA finalistja e parë

Korniza Studio

KB PEJA fiton edhe ndeshjen e tretë të gjysemfinales së Playoffit kundrejt Trepçës me rezultat 56-83, duke u kualifikuar kështu në finale.

Edhe në këtë ndeshje KB Peja inkuadroj të gjithë lojtarët që kishte në dispozicion ku shumica prej tyre shënuan pikë. Duhet rikujtuar që KB Peja këtë seri arriti ta kaloj me 3 fitore të shënuara dhe asnjë humbje dhe tani pret fituesin nga gjysemfinalja tjeter KB Prishtina – KB Bashkimi.

Statistikat e ndeshjes do i sjellim pas pak.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful