Gjysëmfinalja e dytë: Peja mysafire në Minator

img00001 Korniza Studio

Vazhdojmë rrugëtimin drejt qellimit tonë. Të Mërkurën udhëtojmë në Mitrovicë për të zhvilluar ndeshjen e dytë të gjysëmfinales kundër klubit Trepça. Me fillim nga ora 18:00 na pret një atmosferë fantastike në Mitrovicë dhe një garë mjaftë interesante mes dy klubeve. Në lojën e parë Peja shenoi fitore me sukses në Karagaq me rezultat 88-50.  Lojtarët tonë treguan një lojë të mrekullueshme në ndeshjen e parë në Pejë duke shfaqur një mbrojtje fantastike gjatë gjithë lojes duke mos i lënë hapësira deportimi kundërshtarit. Ne jemi gati për këtë sfidë dhe besojmë se së bashku do ja dalim mbanë.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful