Dahlman: Jemi skuadër e fortë në prani të Shqiponjave

Korniza Studio

Basketbollisti Amerikan i cili këtë edicion po tregon vlerat e tija në klub në mënyrën më të mirë citoj disa fjalë për ndeshjen e radhes kundër BC Cluj në kuadër të Fiba Europe Cup e cila zhvillohet nesër në Palestrën Sportive Karagaçi.

Do të jetë lojë e ngushtë u shpreh Dahlman. Cluj është një skuadër e fortë dhe nuk duhet të lejojmë hapësirë për gabime. Ndjehem mirë para kësaj sfide shumë të rendësishme për klubin tonë dhe mendoj se jemi një skuadër shumë e fortë në prani të tifozëve tonë.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful