Veseli: Ndeshja kundër Cluj është më e rëndësishmja në këtë periudh garash

albani Korniza Studio

Lojtari i Pejës Alban Veseli ka gjetur kohë që të shkëpus disa fjalë për derbin i cili zhvillohet nesër (9 Nëntor 2016) në mes të KB Pejës dhe BC Cluj.

Albani është shprehur se kjo është loja më e rëndësishme në këtë periudhe garash, një fitore e mundshme do ti rriste gjasat për kalimin e grupit.
Natyrisht do të jetë shumë e vështirë duke marrë parasyshë kualitetin e ekipës kundërshtare dhe me lëndimin e playmakerit tonë gjërat janë vështirsuar mjaftë. Nësë arrijmë të luajmë lojën tonë siç kemi luajtur edhe në lojërat e kaluara si vendas dhe me një palestër të stërmbushur besoj shumë në një paraqitje të mirë.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful