Peja kundër Kerasan Prishtinës në javën e IV të Super Ligës

kbp Korniza Studio

Pas fitores historike të shënuar në Karagaç kundër BC AEK verdhë e zinjët do përballen me KB Kerasan Prishtinën.

Klubi i Pejës momentalisht gjindet në poziten e dytë në Super Ligë duke qëndruar pas kësaj me 3 fitore dhe asnjë humbje. Nesër me fillim nga ora 15.30 në Palestrën “Shani Nushi” djelmoshat verdh e zi zhvillojnë ndeshjen e radhës në kuadër të Super Ligës së Kosovës. Ndeshja është përcaktuar të zhvillohet në Gjakovë si pasojë denimit nga Federata me një ndeshje mos lojë si vendas.
I njoftojmë të gjithë të interesuarit për këtë ndeshje se hyrja është falas.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful