Alban Veseli: Kemi luajtur shumë mirë

KB Peja pësoj humbje në fund të ndeshjes debutuese ne FIBA Europa Cup nga ekipi rumun Cluj  me rezultat 85-76. Alban Veseli thotë se kjo ndeshje tregon se Peja do të jetë një arrë e fortë për ekipet e forta në Grupin e saj.

“Mendoj se jemi paraqitur mjaftë mirë, duke u bazuar në kualitetin e ekipit kundërshtar nuk besoj që dikush ka pritur lojë të tillë, por gjatë lojës treguam se do të jemi arrë e fortë për çdo kundërshtar. Kemi luajtur shumë mirë. Në 38-39 minuta të lojës kemi udhëhequr mirëpo atëherë kur duhet të përqendrohemi nuk ishim fare të koncentruar dhe natyrisht Cluj është një ekip shumë i fortë dhe di të ndëshkojë për çdo gabim dhe ketë e bëri në mënyrën më të mire ku na morën lojën nga duart”, shprehet Alban Veseli për Koha Ditore pas ndeshjes.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful