KB Peja prezenton dresat për sezonin 2016/17

1000x600 Korniza Studio

Ne përzemërsisht duam ti falemnderojmë të gjithë ata të cilët qendrojnë gjithmonë besnik ndaj klubit dhe nuk tradhojnë ngjyrat e qytetit. Edicioni 2016/17 është planifikuar të jetë jubilar për Klubin e Pejës dhe jemi të bindur se së bashku do kemi një vitë fantastik.

Falemnderojmë kompaninë Korniza Studio e cila ka treguar kreativitet maksimal që klubi jonë të ketë një imazh kaq të bukur gjatë këtij viti dhe poashtu falemnderim special për kompaninë Cohl’s nga Shqipëria të cilët u përkujdesën për prodhimin e dresave.

 

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful