ZYRTARE: Austin Tillotson nënshkruan me KB PEJA

austin-tillotson

KB Peja ka arritur marrveshje me organizatorin amerikan, Austin Tillotson. Amerikani do të zavendësoj Artem Slipenchuk dhe Theo Johnson të cilët nuk i përmbushën pritjet e ekipës tonë. Tillotson tri sezonët e fundit ishte pjesë e ekipës Colgate Raiders në të cilën kishte një mesatare 15.1 të pikëve, 3.3 kercime dhe 5.2 asiste për ndeshje. Lojtari në fjalë njihet si një asistues i mirë dhe shënues i mirë nga distanca e tre pikëshit.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful