KB PEJA fiton ndaj Rabotnickit

1000x600

KB Peja, e cila dje ka udhetuar në Maqedoni për të vazhduar përgaditjet e saja parasezonale dhe për të marr pjesë në një turne parasezonal, sot ka shënuar fitore ndaj Rabotnickit të Maqedonisë me rezultat 69-66. Ndeshja kundrejt Rabotnickit, të cilin ekip e udhëheq Marin Dokuzovski, ishte ndeshja e parë e PreSeason Tour të cilën KB Peja e ka zhvilluar, ndersa nesër në ora 17:00 e pret ndeshja ndaj MZT, kurse pasnesër në ora 15:00 do luaj kundrejt Kozuv.

Kujtojmë se KB Peja këtë sezonë do të jetë pjesë e Supërligës, FIBA EuropaCup dhe Balkan League.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful