Aleksander Todorov: Këtë sezonë i kam dy synime

coach Korniza Studio

Trajneri i ri i KB Peja, Aleksander Todorov, ka shprehur gadishmerinë e tij për sezonën e re të cilen klubi po punon që të filloj sa më mbarë.

Todorov tregon synimet e tij në Koha Ditore për këtë sezonë. “Këtë sezonë i kam dy synime. Synimi i parë është që të fitojmë të gjitha ndeshjet, ndërsa synimi i dytë është që të bëjmë KB Pejën klubin më të organizuar në Kosovë.” – është shprehur Todorov.

KB Peja po vazhdon përgaditjet e saj si nga ana sportive ashtu edhe organizative duke ditur se këtë sezonë do jemi pjesë e Supërligës, BIBL dhe FIBA EuropaCup.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful