ZYRTARE: Theo Johnson nënshkruan me KB PEJA

theo

KB PEJA ka nënshkruar me basketbollistin 22 vjeqar nga Amerika, Theo Johnson.

Theo në sezonen 2012/2013 dhe 2013/14 ishte pjesë e College of Charleston Cougars ne NCAA ndërsa në sezonën 2014/15 kaloj tek Liberty Flames.

Theo luan si organizator por edhe në krah dhe njihet si një lojtar i cili mbulon disa pozita dhe vrapon shumë në parket me një mbrojtje të fortë.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful