ZYRTARE: Mirza Ahmetbasic nënshkruan me KB PEJA

ahmetbasic

KB PEJA dhe Mirza Ahmetbashiq kanë nënshkruar kontratë për sezonen 2016/17 duke bërë që lojtari i Përfaqësueses së Kosovës të rikthehet në klubin të cilin ishte edhe më heret.

Mirza është lojtari rradhës vendor i cili do jetë në dispozicion të ekipës pasi që të kryej të gjitha obligimet me Përfaqësuesen e Kosovës. Mirza është i njohur për tifozët tonë “Shqiponjat” pasi që ai vite më parë ishte ndër lojtarët kryesorë të KB PEJA.

Mirë se vjen Mirza!

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful