ZYRTARE: Leondard Mekaj vazhdon në KB PEJA!

leo Korniza Studio

KB PEJA dhe Leonard Mekaj kanë arritur marrveshje edhe për sezonën 2016/17. Kjo është sezona e dytë e Leos në Pejë duke dëshmuar se bashkëpunimi jonë vetëm sa po bëhet më i fortë.

Kështu, Albani dhe Mekaj të cilët janë poashtu edhe pjesë e Përfaqësueses së Kosovës do i bashkohen ekipës sapo të kryejnë të gjitha obligimet të cilat i kanë për Përfaqësuesen.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful