ZYRTARE: Alban Veseli qëndron në fole!

Korniza Studio

KB PEJA ka vazhduar kontratën me Alban Veselin edhe për sezonen 2016/17.
Kjo njëherit është sezona e katërt e Albanit në KB Pejë. Albani ishte ndër lojtarët kyç në të gjitha sezonët sa ishte në Pejë dhe ne kemi knaqësinë që edhe këtë sezonë Shqiponjave të ju dhurojmë emocionet të cilat na ofron Albani në ndeshje.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful