Sot zhvillohet ndeshja e dytë finale e TEB Liga Unike U14

13055835_1036865423070235_1940258324013307281_o

Sot në Prishtinë zhvillohet ndeshja e dytë finale e TEB Liga Unike U14 ndërmjet M Junior Prishtina dhe KB Pejës. Juniorët e KB Pejës fituan ndeshjën e parë të zhvilluar në Pejë me rezultat 44-36 ndërsa tani kërkojnë fitorën e dytë.

Ndeshja zhvillohet në ora 15:30 ndërsa gjyqtarë të ndeshjes do jenë: Dardan Maxhuni, Elion Obertinca dhe Amar Djekovic. Vëzhgues i ndeshjes do jetë Sejdi Mehmeti.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful