Peja nuk fal, të pamposhtur në Karagaç !

Untitled-1 Korniza Studio

Pas finales së tretë e cila sjelli shumë dramë Peja arriti të regjistrojë fitorën e saj të dytë në garat e PlayOff-it. Pas një rezultati jo stabil gjatë lojës ekipi jonë në fund të ndeshjes arriti që me qetësi te shuaj shpresat e ekipit kundershtarë duke treguar forcen e sajë në çdo aspekt. Ndeshja e radhës zhvillohet në Prishtinë dhe në rast fitore në Prishtinë ne do kemi mundësi që të festojme së bashku titullin e kampionit. Jemi në dijeni që na pret një ndeshje shumë e vështirë por verdh e zinjet janë gati për çdo betejë dhe shpresojmë që në fund se bashku do dalim koke lartë nga kjo betejë.

Rezultati përfundimtarë në finalen e tretë doli 66-63 kurse pas pak minutave do ju sjellim edhe statistikat e plota.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful