Nenad Delic: Humbja e fundit nuk ndryshon qëllimin tonë

Korniza Studio

Qendra kroate e Pejës, Nenad Delic, shprehet se qellimi i ekipit të Pejës është titulli i kampionit dhe seria e finaleve është e gjatë dhe pavarsisht humbjes në ndeshjen e fundit ky qëllim mbetët i pandryshuar.

“Në çdo ndeshje kemi qëllim fitoren por siç e dijmë Prishtina është një ekip i mirë  dhe i veshtirë për të mundur. Finalet do jenë shumë të vështira por ne e dijmë qëllimin tonë. Fitorja apo humbja nuk do e ndryshoj qëllimin tonë.” – shprehet Nenad Delic për faqën zyrtare të KB Pejës.

Kampion i Kosovës shpallet ekipi i cili arrin të fitoj 3 ndeshje. Ndeshja e tretë zhvillohet të Dielen në Palestren Sportive “Karagaçi” dhe seria momentale është 1-1.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful