Cili është lojtari juaj i preferuar te KB Peja ?

Korniza Studio

Kemi vendosur të zhvillojmë një sondazh dhe të pranojmë opinionet e juaja rreth lojtarëve tuaj të preferuar te KB Peja. Pas triumfit në finalen e parë dhe lojërave të fundit të gjysëmfinaleve të playoffit ne besojmë se shumica e lojtarëve ju kanë japur përshtypje të ndryshme.

Ju mund të votoni një nga lojtarët tuaj të preferuar dhe ju lutemi pas votimit të tregoni arsyen pse në fund të ketij postimi ku gjindet edhe hapsira për komente. Është shumë e rendësishme për ne si klub të jemi sa më afër me njërëzit të cilët kontribojnë për të mirën e klubit tonë.

[poll id=”2″]

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful