Fitore bindëse e Pejës ndaj Trepçës

pejatrepca Korniza Studio

KB Peja fillon me fitore gjysëmfinalen e Playoff-it ndaj KB Trepçës. Rezultati perfundimtar i ndeshjes është KB PEJA 88-50 KB Trepça. Me këtë rezultat KB Peja kalon ne epersi 1-0 të playoffit. Dy ndeshjet e radhës zhvillohen në Mitrovicë ku shpresojmë se do dalim kokëlartë dhe të prekim Finalen ku edhe luftojmë për titullin e kampionit.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful