Gjysëmfinalja e parë: Peja pret Trepçen në Karagaç

kbpeja Korniza Studio

Sot me datën 22 Prill 2016 fillojnë ndeshjet e PlayOff-it në Pejë. Pas një stinori fantastik ne jemi gati të vazhdojmë rrugën tonë drejt titullit të Kampionit. Sot përballemi me Trepçen nga Mitrovica të cilët sezonën e regullt e përfunduan në pozitën e katërt me 35 pikë prej 11 fitoreve dhe 13 humbjeve. Verdh e zinjët e klubit janë shprehur të gatshëm dhe shumë të motivuar para ndeshjeve finale të sezonit. Ndeshja fillon në ora 19:30 dhe çmimi i biletes është 1 euro.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful