Kevin Burwell: Vetëm përpara

kevinburwell Korniza Studio

Kampionët nuk bëhën kampion vetëm kur fitojnë një trofe ose event, ata bëhën kampion në orët, javët, muajt dhe vitet që shpenzojnë duke punuar për titullin kampion. Unë mendoj se shfaqja e kampionëve si fitues demonstron më së miri karakterin e kampionit, ne jemi në kohën e PlayOffit dhe jemi të gatshëm për lojerat finale, nuk ka më kthim prapa vetëm përpara.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful