Rron Grapci: Na pret një garë e vështirë

rrongrapci Korniza Studio

Ndeshjet e fundit të stinorit kan afruar dhe ne jemi në fazen e fundit të pregaditjeve për garat e Play Off-it. Ne jemi të vetëdijëshëm se na pret një garë shumë e veshtirë drejt titullit të kampionit por unë besojë shumë se kemi mundësinë më të mirë të perfundojmë me sukses për shkak të sukseseve që kemi korrur gjatë sezonës duke pësuar vetëm një humbje në kuader të Super Ligës dhe kjo na ndihmojë shumë për të pasur përparsi në teren. Me perkrahjen e qytetit të Pejës dhe Shqiponjave ne do ja arrijme qëllimit patjetër, jemi gati për të festuar titullin e 6-të.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful