Drilon Hajrizi: Besoj shumë në këtë ekip

Drila Korniza Studio

Definitivisht ndjehem mirë që isha pjesë e një grupi të mrekullueshëm lojtarësh, kemi pasur lojëra të mira po ashtu kemi pasur edhe dështime dhe probleme por kemi arritur të kthehemi, pjesa e rregullt e kampionatit ka përfunduar dhe tani fillon pjesa kryesore. Unë mendoj se jemi pretendenti kryesor për titull. Besoj se me ndihmën e gjithë qytetit do ja arrim që të dalim kampion prej kësaj sezone, besoj shumë në këtë ekip.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful