Leonard Mekaj: Jemi të pregaditur për PlayOff

mekaj Korniza Studio

Lojtari me numër 5 nga KB Peja është shprehur i gatshëm për ndeshjet finale të këtij stinori. Mekaj ka thënë se ekipa është pregaditur maksimalisht për PlayOff, na mbetet vetëm ti ndezim motorrët dhe të bashkohemi të gjithë, të motivuar si kurrë më parë. Mekaj ka treguar një performancë të mirë gjatë kohës së tijë në Pejë këtë sezonë dhe është bërë një ndër shtyllat e ekipit. Pas të tjerash Mekaj ka shtuar se kemi përparsi në teren dhe shpresojmë se Shqiponjat do të jenë gati për atmosfere sepse për ne ata janë lojtari 6-të. Të gjithë së bashku shpresojë që do ja dalim.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful