Peja është gati për PlayOff

Korniza Studio

Pregaditjet per lojerat finale ne Peje cdo dite e me shume po finalizohen. Organizimi eshte ne nivel dhe jemi vetem duke pritur qe ndeshjet te fillojne. Peja perballet me Trepçen ne ndeshjet e para dhe ne rast fitore me pas perballet ne finale per titullin Kampion kunder fituesit te ndeshjes Prishtina – Bashkimi. I bejme thirrje te gjithe qyteti te Pejes per perkrahje maksimale, jemi gati te triumfojme dhe te festojme se bashku titullin e kampionit.

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful