Statistikat: KB Peja 76 – 99 BC Cluj

Edhe pse rezultati final nuk ishte ashtu siç pritej djemtë treguan lojë të mirë dhe statistika të cilat nuk janë të dobëta. Më poshtë ju kemi bashkangjitur statistikat e ndeshjes së sontme.

 

Comments

commentsSponsors

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful